DE Hub
fale
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/4295993/Digital%20Excellence/DE%20Awards/01.mov
Wyróżniamy najlepszych z najlepszych liderów przemian cyfrowych.

O INICJATYWIE 
Digital Excellence Awards

Digital Excellence Awards to konkurs, który co roku wyróżnia najlepszych z najlepszych liderów przemian cyfrowych i przyznaje tytuły Digital Excellence of the Year.

Najważniejsze jest pokazanie przeprowadzonego procesu transformacji cyfrowej i jego rezultaty dla przedsiębiorstwa. Od zgłaszającej firmy zależy czy do konkursu przystąpi zespół czy też określony lider.

Do udziału w inicjatywie może przystąpić firma, która przeszła proces transformacji.
W ocenie zgłoszeń szczególnie brane pod uwagę będą osiągnięcia, które przyczyniły
się w mierzalny sposób do poprawy funkcjonowania organizacji. Inicjatywa jest otwarta dla przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego.

39305257635_0c83d77f0b_k

17 października 2018
Ufficio Primo, Warszawa
Gala Digital Excellence Awards
Na uroczystą kolację w pięknej sali głównej Ufficio Primo zapraszamy członków zarządów i liderów technologii największych polskich przedsiębiorstw.

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA

 

 

O inicjatywie Digital Excellence Awards

1.

PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI

Podnoszenie świadomości ewolucji roli liderów cyfryzacji, ich miejsca w organizacji oraz praktyk jakie stosują w przedsiębiorstwach.

2.

WYRÓŻNIENIE LIDERÓW

Wskazanie i docenienie firm, które na drodze transformacji cyfrowej wdrożyły nowy model biznesowy i uczyniły swoje organizacje bardziej skutecznymi, używając przy tym najbardziej efektywnych rozwiązań technologicznych.

3.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

Nominacja do konkursu The European CIO of the Year.
Spośród laureatów Digital Excellence Awards jury wybierze nominowanych do udziału w finale prestiżowego europejskiego konkursu CIONET European CIO of the Year. 

background
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/4295993/Digital%20Excellence/DE%20Awards/07.mov

Zwycięzcy Konkursu Digital Excellence Awards 2018


Jury Digital Excellence Awards

 

Jurorzy Konkursu mówią o tym, jakie osiągnięcia transformacji biznesu mogą wygrać 

Inicjatywę wspierają:

logo Beyond
CISCO
DELL EMC
Microsoft
SAS INTEL
Samsung Business
sevenet

 

Medialnie inicjatywę wspierają:

 

PPG LOGO CMYK
RAS_rgb_white

Regulamin Konkursu DEA

Do udziału w inicjatywie może przystąpić firma, która przeszła udany proces transformacji cyfrowej. W ocenie zgłoszeń szczególnie brane pod uwagę będą osiągnięcia, które przyczyniły się w mierzalny sposób do poprawy biznesowego funkcjonowania organizacji. Inicjatywa jest otwarta dla przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego. 

Komplet informacji znajdziesz w Regulaminie DEA 2018:

Pobierz Regulamin Konkursu DEA
Digital Excellence to zdolność dostarczenia odpowiednich zasobów i rozwiązań, wykraczających daleko poza technologię, wspierających transformację po stronie biznesu.”
PL_Wojciech-Poludniewski-picture-copy-1

Wojciech Południewski
CIO, Hempel

“Digital Excellence to zdolność i gotowość organizacji do wykorzystania nowości i zmian technologicznych, do myślenia w zupełnie nowy sposób o swoim biznesie oraz budowanie wartości dodanej poprzez sprawne włączenie technologii w krwioobieg organizacji.”
LukaszKrause2-e1431063913616

Łukasz Krause
CIO, Polpharma

“Digital Excellence to umiejętność efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii i rozwiązań w biznesie.”
Maciej Chwiłoc

Maciej Chwiłoc
CIO, GRupa Pracuj.pl

“Digital Excellence to dla nas świetna możliwość dotarcia do konsumentów. Szybko, w dogodnej  i przyjaznej formie, która może być odebrana przez klienta w dowolnym miejscu i momencie.   To most komunikacyjny, łączenie biznesu z aktualnymi trendami online.”
Beata Pawłowska

Beata Pawłowska
Dyrektor Zarządzająca, Oriflame Polska


Wspomnienia z Gali Digital Excellence Awards 2017

Galę DEA 2017 uświetnił swoją obecnością Indrajit Banerjee z UNESCO, który w tym roku otrzymał międzynarodowe wyróżnienie 
Digital Leader of the Year 2017. Po jego przemówieniu przyszła pora na wręczenie nagród polskim liderom.

Do konkursu DEA 2017 zgłosiło się ponad dwadzieścia firm. Spośród zgłoszeń Jury wybrało siedemnaście projektów. Obrady jury były bardzo długie, ponieważ Jury nie mogło uzgodnić werdyktu - tak wysoki poziom prezentowały projekty. Ostatecznie nagrodzono pięć zgłoszeń. Laureatami wyróżnień gali Digital Excellence Awards 2017 zostały firmy Hempel, Itaka, a także Zarząd Portów Szczecin i Świnoujście, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wrocław oraz Ministerstwo Cyfryzacji.