DE HUB
WROCŁAW
GDAŃSK
KRAKÓW
POZNAŃ

Dołącz do społeczności
Liderów IT

Platform Evolution to cykl spotkań
i program wymiany wiedzy Liderów IT nadających ton przełomowym zmianom związanym z transformacją IT

ZAREJESTRUJ SIĘ
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/273774/Video-BG/sample-video2.mp4
top banner strona

Ekspertyza GARTNERA

Gartner zgodził się podzielić ze społecznością swoją ekspertyzą rynkową i fragmentami wybranych raportów, których wysoka jakość jest wszystkim znana. 

 

Doświadczenia CHMUROWISKA

Chmurowisko, które na co dzień pomaga firmom i rozwijającym się startupom w ich problemach związanych z migracją do chmury podzieli się z uczestnikami doświadczeniami z 4 lat wdrożeń na rynku polskim. 

Strategiczne spojrzenie liderów rynku IT

Zaprosiliśmy do współpracy przedstawicieli kadry zarządzającej firm sektora IT, aby podzielili się z nami swoją wizją rozwoju technologii.

Program współtworzony z CIO

Do współtworzenia programu zaprosiliśmy autorytet w społeczności CIONET - Tomasza Matułę, który do niedawna pełnił funkcję szefa departamentu infrastruktury IT oraz cyberbezpieczeństwa w Orange. 

Wymiana wiedzy podczas sesji Roundtables

Moderowane dyskusje w gronie ekspertów i menedżerów stojących w obliczu podobnych wyzwań biznesowych, organizacyjnych, technologicznych.

Dużo, dużo networkingu

Wierzymy, że poznawanie ludzi, rozmowa z nimi i czerpanie z doświadczeń osób, do których mamy zaufanie niesie największą wartość w coraz bardziej skomplikowanej rzeczywistości biznesowej.

andy-beales-1061673-unsplash

PROGRAM

Pół dniowe spotkanie zaprojektowane tak, aby dać Wam możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych.

13:00

MEET & GREET

Skutecznie wspieramy rozwój Liderów IT budując lokalne społeczności poprzez interaktywne formaty i sesje networkingowe podczas spotkań. Nasze wydarzenia to miejsca, gdzie można znaleźć inspirację i gdzie wzajemnie poznają się osoby po stronie IT i biznesu inicjujące zmiany wokół technologii i ICT.

 

44734487492_c3244ec9a6_o
14:00

KEYNOTE OPENER: GARTNER
IT ORGANIZATION MODEL FOR DIGITAL ERA:
Podejście holistyczne do zmiany sposobu funkcjonowania IT

Paweł Białka, Executive Partner w Gartner, krok po kroku przeprowadzi nas przez proces dojrzałej zmiany modelu operacyjnego IT w firmie. Bazując na doświadczeniach klientów z całego świata, odpowie na pytania czy istnieje wzorzec udanej transformacji cyfrowej oraz jak dostosować model operacyjny do nowych metod dostarczania i realizacji projektów IT (Agile, DevOps).  
Zmiana struktury organizacyjnej, finansowanie, zarządzanie talentami, współpraca IT z biznesem to tylko część z aspektów, które muszą zostać zaadresowane podczas zmiany sposobu funkcjonowania IT. Podczas prezentacji Pawła poznacie wszystkie dziewięć. 

 

 

 

Pawel_Bialka_Gartner
14:30

HARD TALKS
CASE STUDIES & DOBRE PRAKTYKI:
Praktyczne podejście do rozwoju organizacji IT

Menedżerowie firm wspierających inicjatywę: Citrix, Commvault, Dell Technologies, Hewlett Packard Enterprise, Samsung, SUSE, Zscaler w 5 minutowych wystąpieniach przedstawią swój punkt widzenia na temat ewolucji platform IT w oparciu o doświadczenia zebrane podczas pracy z klientami.

 

 

CIONET event
15:30

SESJE ROUNDTABLES
WYMIANA WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ

Podczas sesji warsztatowej uczestnicy przedyskutują kluczowe wyzwania stojące przed współczesnym Liderem IT. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania takie jak:

  • Jak efektywnie łączyć środowiska public cloud, private cloud oraz stosować hiperkonwergencję?
  • Wpływ chmury oraz mobilności na infrastrukturę sieciową. Czy jesteśmy przygotowani?
  • Jak wykrywać, zapobiegać i reagować na cyberzagrożenia i incydenty w środowiskach chmury hybrydowej, DevOps i ciągłego developmentu (CICD)?
  • Devops, kontenery i mikroserwisy w praktyce, jak połączyć szybkość wdrażania nowych rozwiązań z ich niezawodnością, skalowalnością i bezpieczeństwem?
  • Co tak naprawdę znaczy Software Defined Everything i kiedy ich wykorzystanie ma sens?
  • Jak platform evolution wpływa na zmianę modelu funkcjonowania IT i jego współpracę z otoczeniem?
  • Czy smart worksplace nas uszczęśliwi? 
     
Platform Evolution Roundtables
16:30

GOŚĆ SPECJALNY: CHMUROWISKO
7 KLUCZOWYCH PUNKTÓW, O KTÓRYCH ZAPOMINAMY ROZPOCZYNAJĄC WDROŻENIA W CHMURZE:
Doświadczenia ostatnich 4 lat z rynku polskiego. 

Michał Furmankiewicz, VP w Chmurowisko, omówi 7 kluczowych aspektów, o których często zapominamy, kiedy rozważamy chmurowe wdrożenia. Michał poruszy wszystkie trudne kwestie, takie jak motywacje biznesowe i spodziewane zyski, koszty, modele licencyjne, bezpieczeństwo (zarówno to techniczne jak i to związane z umową). Nie zapomni o planie wyjścia z dostawcy chmurowego, sprawdzi po co nam multicloud i jak podejść do hybrydy. Na końcu wspomni o kontenerach, serverless oraz AI, czyli o tym, co dziś dyskutowane jest równie często jak każda chmura.

Podobno najlepiej uczyć się na błędach... Michał pokaże jak nauczyć się na cudzych. 

 

 

_D804414
17:00

DEBATA CIO
EWOLUCJA ROLI CIO

W nowym formacie interaktywnej debaty będziemy rozmawiać o tym, jakie zadania i wyzwania stoją przed organizacją IT w rozwoju cyfrowych platform, oraz o tym jaka jest w tym procesie rola CIO. Rozmowa poprowadzona przez Tomasza Matułę i Krzysztofa Frydrychowicza z uczestnikami spotkania - menedżerami zarządzającymi IT w wiodących organizacjach w regionie.

Poznamy też historie polskich CIOs działających w regionie – ich sukcesy i perspektywy dalszego rozwoju. Porozmawiamy o kreowaniu innowacyjnych produktów i usług, szybkim i skutecznym wdrażaniu innowacji.

W debacie wezmą udział m.in.:

Dorota Poniatowska-Mańczak, CIO w Credit Agricole

Arkadiusz Olchawa, CIO w Itaka

 

Digital Excellence CIONET Platform Evolution
klocki mid

Partnerzy Merytoryczni

Gartner_logo.svg
logo-chmurowisko-black

Partnerzy Biznesowi

citrix-logo-black
commvault-logo
Dell_Technologies_logo.svg
Hewlett_Packard_Enterprise_logo
intel logo
samsung_logo_PNG4
suse_logo_1408x640_og-image
zscaler-logo-og

Partner Medialny

itwiz_logo
klocki mid 4

Kontakt dla partnerów

katarzyna puchalska

Katarzyna Puchalska
Koordynator Programu
katarzyna.puchalska@degroup.pl

Linked IN

Kontakt dla uczestników

dagmara piotrowska

Dagmara Piotrowska 

Community Manager
dagmara.piotrowska@cionet.com

Linked IN