REstart Program
DE Model

Intelligent Logistic Solutions laureatem Digital Excellence Awards 2022

Digital Excellence Group
22-12-28 17:11

Intelligent Logistic Solutions został wyróżniony w konkursie Digital Excellence Awards 2022 na najlepsze projekty transformacji cyfrowej. Nagrodę i tytuł Digital Excellence of the Year jury przyznało firmie za „projekt obejmujący szeroko zakrojone działania, które swoim zasięgiem obejmowały edukację, budowanie świadomości pracowników do optymalizowania procesów biznesowych, wdrożenie i implementację dużych rozwiązań dekomponujących rozwiązania monolityczne do rozwiązań mikroserwisowych”. 

Digital Excellence Awards to organizowany od 2016 r. konkurs, w którym wyróżniani są najlepsi liderzy przemian cyfrowych. Nagrody Digital Excellence of the Year otrzymują firmy i ich zespoły, które skutecznie wdrażają procesy transformacji cyfrowej oraz wykazują korzystne rezultaty dla przedsiębiorstwa i poprawę swojej gotowości cyfrowej. Organizatorami konkursu są Digital Excellence – inicjatywa oparta o wymianę najlepszych praktyk cyfrowej ery, promocji innowacji, rozwoju cyfrowych liderów i doskonalenia cyfrowych kompetencji oraz CIONET, społeczność IT Executives, reprezentujących największe przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. 

Intelligent Logistic Solutions wygrał w kategorii Nagroda Społeczności CIONET Polska. Przedstawiając wdrożony w firmie projekt, który obejmuje szeroko zakrojone działania, które swoim zasięgiem obejmowały edukację, budowanie świadomości pracowników, wdrożenie i implementację dużych rozwiązań dekomponujących rozwiązania monolityczne do rozwiązań mikroserwisowych.   

Projekt transformacji organizacji realizującej funkcje technologiczne oraz digitalizacji procesów dla Spółek Grupy Pelion (sektor MedTech), która jest największą firmą w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Transformacja realizowana jest w warunkach wymagających najwyższej staranności, przy zapewnieniu nieprzerwanej, ciągłej, bezpiecznej dostępności całego ekosystemu Grupy wraz z zachowaniem wymogów regulacyjnych dla rynku (GAMP5; UKSC; Prawo Farmaceutyczne; lokalne regulacje).  

Szeroko zakrojone działania obejmowały: edukację, budowania świadomości pracowników w ILS (spółka wsparcia – IT Shared Services & Software House w grupie spółek Pelion) do optymalizowania procesów biznesowych; wdrożenie i implementację dużych rozwiązań dekomponujących rozwiązania monolityczne do rozwiązań mikroserwisowych (m.in.Platforma Integracyjna SoftwareAG, wdrożenie rozwiązań prywatnej chmury faramceutycznej, integrację z systemami klasy ERP/WMS/TMS); optymalizację procesów IT, zwiększanie efektywności pracy Zespołu Technologii przy użyciu metodyk IT LEAN i wizualizacji pracy (dashboards),cc budowa dwóch efektywnie działających zespołów dwóch prędkości (BiModal IT); dekompozycję systemów Legacy do pracy z technologiami Digital Native (m.in. od strony ecommerce) i używanymi przez Klientów Spółki w ramach pracy magazynów farma na urządzeniach skanujących (kolektory&IoT); zmniejszenie czasu TTM dla produktów/usług przy budowaniu przewagi przez Klientów naszej Spółki; digitalizacja procesów „papierowych” na paperless (m.in.DocuSign, PowerAutomate, PowerBI. 

“Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, to jest bardzo bardzo wielkie wyróżnienie, bo to jest wyróżnienie od Was. Transformacja nie jest łatwą przygodą, to dla nas jest przygoda, to jest wytrwałość, to jest pomysł, to jest wizja, coś co działo się przez ostatnich pare lat. To nie jest koniec tej przygody, transformacja to jest proces ciągły, to wszystko za nami co się wydarzyło jest czymś co wypchnęło tą firmę, w której funkcjonujemy, grupę w której funkcjonujemy, jest to grupa farmaceutyczna pelion, na inny poziom, także jesteśmy przekonani, że możemy dalej tranformować tą grupę. Dziękujemy Wam bardzo, dziękujemy zespołowi,który z nami to wszystko realizował. To była przygoda paroletnia i cieszymy się, że została nagrodzona. Dziękuję bardzo.” - powiedział Krzysztof Świstak z Intelligent Logistic Solutions.

@221117_artnuve_193042

DSC00599Robert Pławiak, Krzysztof Świstak, Łukasz Sawicki i Dariusz Terendij odebrali nagrodę Digital Excellence of the Year 17 listopada w trakcie gali finałowej konkursu Digital Excellence Awards 2022 z rąk Krzysztofa Dąbrowskiego, COO mBanku. 

„Wyróżnienie dla Intelligent Logistic Solutions za projekt obejmujący szeroko zakrojone działania, które swoim zasięgiem obejmowały edukację, budowanie świadomości pracowników do optymalizowania procesów biznesowych, wdrożenie i implementację dużych rozwiązań dekomponujących rozwiązania monolityczne do rozwiązań mikroserwisowych.“” – powiedział przedstawiciel mBanku.  

O Digital Excellence Awards 

Digital Excellence Awards to organizowany od 2016 r. konkurs, w którym wyróżniani są najlepsi liderzy przemian cyfrowych. Nagrody Digital Excellence of the Year otrzymują firmy i ich zespoły, które skutecznie wdrażają procesy transformacji cyfrowej oraz wykazują korzystne rezultaty dla przedsiębiorstwa i poprawę swojej gotowości cyfrowej. Laureaci konkursu Digital Excellence Awards są nominowani do udziału w finale prestiżowego międzynarodowego konkursu CIONET Digital Leader of the Year. 

Nagrody Digital Excellence Awards przyznaje jury, złożone z ekspertów ze świata technologii, biznesu i nauki oraz przedstawicieli organizatora. Partnerami konkursu były w tym roku firmy Cisco, Dell Technologies, Deloitte, Microsoft, Orange i PwC. 

Więcej informacji o finalistach konkursu oraz nagrodzonych projektach można znaleźć na stronie www.digitalexcellence.pl. 

Fotorelacja z Gali: Gala Digital Excellence Award 17.11.2022 r. | Flickr 
Powtórka transmisji z Gali: Gala Digital Excellence Awards 2022 - YouTube 

You May Also Like

These Stories on Digital Excellence Awards

Tutaj daj znać, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych inicjatywach