REstart Program
DE Model

4 wnioski ze spotkania z 10 cyfrowymi liderami

18-11-16 19:57

15 listopada przyjechali do nas z całej Polski liderzy 10 najciekawszych transformacji biznesowych, które wyrózniliśmy w tym roku w konkursie Digital Excellence Awards.

Po dziesięciu dynamicznych wystapieniach i dyskusjach, zostaliśmy z czteroma refleksjami:

+ Nieważne czy Agile czy Waterfall - ważne, żeby obalać silosy i wzmacniać współpracę między IT i biznesem - to stwierdzenie Krzysztof Krzosek najlepiej podsumowuje prawie każdy projekt cyfrowej transformacji - od ARiMR i Raiffeisen Polbank, przez Budimex, Rossmann SDP, AXA w Polsce czy Żabka Polska

+ Rewolucji cyfrowej nie robi zarząd, tylko zespół, który rozumie zmieniający się rynek i potrafi przeprowadzić odważne eksperymenty. Jacek Kujawa powiedział wczoraj o sukcesach marek LPP S.A., którym nie dawali szans analitycy z jednej z największych firm doradczych na świecie.

+ Żeby diversity miało szanse, i żeby długofalowy rozwój biznesu był możliwy, musimy wyrównywać szanse edukacyjne młodzieży. - Łukasz Krause

+ Mozna stworzyć nowy cyfrowy kanał sprzedaży nie zmieniając struktur firmy i nie zatrudniając ani jednej nowej osoby. Rossmann SDP stworzył startup wewnątrz swojej organizacji, a zespół ecommerce to zespół "wirtualny".

Zapraszamy do fotorelacji: 

Fotorelacja: Digital Leaders Stories - CIONET Poland Community Event #5/2018

You May Also Like

These Stories on CIONET Poland

Tutaj daj znać, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych inicjatywach